کدخبر : 3782
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۷
1199 بازدید
فاقددیدگاه
چاپ
پدر بسکتبال دزفول در گفت و گویی با نیکان نیوز؛

بعد از چهل سال به بزرگترین آرزوی ورزشی ام رسیدم+عکس

پیشکسوت بسکتبال دزفول گفت:سالهاست بدون هیچ چشم داشتی برای بسکتبال دزفول زحمت کشیده ام و امروز بعد از چهل سال به بزرگترین آرزوی ورزشی خود رسیدم.

به گزارش پایگاه خبری نیکان نیوز، “عزت اله کناری زاده” ملقب به پدر بسکتبال دزفول در گفت و گویی ضمن تبریک بمناسبت صعود تیم شهرداری دزفول به لیگ برتر و همچنین تشکر از مسوولین شهرداری اظهار داشت:بسیار خرسندم که امروز در میان جمعیت عظیمی از تماشاگران جشن صعود را برگزار کردیم.از تمامی هواداران عزیز تشکر میکنم که در این ۷ ماه ما را تنها نگذاشتند و همیشه باعث انگیزه و دلگرمی ما شده اند.

کناری زاده گفت:امسال مسابقات با ۱۷ تیم برگزار شد و همه تیم هایی که در این دوره رقابت ها شرکت داشتند بسیار مقتدر و از بازیکنان صاحب نامی برخوردار بودند.

پیشکسوت بسکتبال دزفول با بیان اینکه ما با شکست مهرام به جمع چهار تیم برتر صعود کردیم،تصریح کرد:امروز ما با تیمی بازی داشتیم که یکی از بهترین های ایران است؛ مهرام چه از لحاظ ثروت و چه امکانات و کادر فنی به هیچ وجه قابل قیاس با ما نبود.این تیم از ۹ کادر اجرایی و مربی خارجی بهره مند بود و ما توانستیم در مجموع سه بازی با کمترین بضاعت مالی آنها را شکست دهیم.

پدر بسکتبال دزفول در ادامه گفت:امیدوارم سال آینده مسوولین شهرداری خصوصا شهردار محترم و اعضای شورای شهر تمام تلاش خود را بگذارند تا این تیم را در بالاترین سطح بسکتبال کشور نگه داریم.

کناری زاده با تاکید بر اینکه اینگونه مسابقات باعث وحدت و یکدلی میان مردم می شود، خاطرنشان کرد:در حال حاضر با همین بردها نام و آوازه شهرستان دزفول بر سر زبان ها افتاده و نام شهرداری دزفول در بسیاری از رسانه ها مطرح شده است.

پیشکسوت بسکتبال دزفول در پایان گفت:اکنون برد و باخت مطرح نیست؛ جمع کردن مردم و همین شور و وحدتی که میان مردم ایجاد شده ارزش بسیار والایی دارد.امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا این تیم را در بالاترین سطح ممکن نگه داریم.

تیم شهرداری دزفول

امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما