کدخبر : 5647
سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
352 بازدید
فاقددیدگاه
چاپ
مدیر اداری شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر:

آماده سازی شهرک صنعتی جدید برای واحد های تولیدی نی شکر/اعطای تسهیلات ویژه به سرمایه گذاران شهرک صنعتی جدید/ افزایش تولیدات شرکت در سال جاری

مدیر اداری شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر از آماده سازی یک شهرک صنعتی جدید برای واحد های تولیدی نی شکر و دیگر صنایع جانبی در این منطقه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری نیکان نیوز، در نشستی که صبح  روز دوشنبه ۱۶ مرداد سال جاری به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه و برخی مدیران روابط عمومی ادارات استان خوزستان در سالن جلسات شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر برگزار گردید،  “جهانگیر ترکستانی”  ضمن تبریک بمناسب فرارسیدن روز خبرنگار گفت:  با تلاش مجدانه مدیریت و کارکنان ، مفتخریم که شرکت اکنون در زمره بهترین ها در منطقه قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه ظرفیت اسمی تولیدات این شرکت ۲۰۰ هزار تن است، خاطرنشان کرد: در سالهای گذشته  این شرکت به دلایلی اعم از جنگ و تحریم و دیگر مشکلات موجود در کشور هیچگاه به این رقم نرسیده است.

 

وی افزود: این شرکت توانست با برنامه ریزی مدون و تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان،تولید شکر را از میزان ۷۴ هزار تن در سال ۹۳ به ۱۲۰ هزار تن در سال ۹۵ افزایش دهد.

ترکستانی در ادامه اظهار امیدواری کرد در سال جاری تولید شکر سفید به ۱۴۵ هزار تن افزایش یابد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان شوشتر، بیان داشت: این موفقیت ها ماحصل یک کار تیمی و منسجم و مدیریت خوب است که در فضایی همدلانه و با کار و تلاش شبانه روزی شکل گرفته است.

 

مدیر اداری شرکت کشت و صنعت کارون گفت: ۲۰۰ هکتار زمین به جهت ساخت شهرک  صنعتی  برای  واحد های تولیدی نی شکر و صنایع جانبی در حال آماده سازی است کهساخت این شهرک صنعتی میتواند کمک شایانی به بحث اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در شوشتر و شهرهای همجوار نماید.

وی با بیان اینکه کلیه امکانات اولیه اعم از آب، برق و گاز در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد، اظهار داشت: با مساعدت و همکاری بانک کشاورزی سرمایه گذاران  می توانند مبلغی معادل ۵ تا ۱۰ میلیار به جهت سرمایه گذاری در این محل از بانک مذکور تسهیلات دریافت کنند.

 

در پایان این نشست، خبرنگاران نشریات و سایت های استانی با اهدای لوح سپاس و هدیه مورد تقدیر قرار گرفتند.

روح اله پرموز

 

 

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما