کدخبر : 5724
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
811 بازدید
فاقددیدگاه
چاپ

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول از درمانگاه شبانه روزی آزادگان بازدید کرد+عکس

رئیس شواری اسلامی شهر دزفول به منظور بررسی وضعیت موجود و کمک در رفع کمبودها و مشکلات، از درمانگاه شبانه روزی آزادگان بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری نیکان نیوز، ” عظیم سرافراز” در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: درمانگاه شبانه روزی آزادگان با مشارکت و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی و برخی پزشکان و با مدیریت دکتر درچین راه اندازی شده است.
وی افزود: هم اکنون در این درمانگاه بهترین پزشکان فوق تخصص و متخصص در ۲۰ حوزه پزشکی به بیماران ارائه خدمات می دهند و بیماران می توانند در سریع ترین زمان ممکن نوبت بگیرند و به پزشک معالج خود مراجعه نمایند.
سرافراز تصریح کرد: این درمانگاه با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه برای آزادگان، دانشجویان و اساتید دانشگاه و همچنین انجام کلیه خدمات دندانپزشکی با تعرفه های مصوب و امکان وام قرض الحسنه در خدمت عموم مردم این شهرستان می باشد.
رئیس شواری اسلامی شهر دزفول به برخی مشکلات و کمبود های این درمانگاه نظیر روشنایی،آسفالت و فضای سبز اشاره کرد و اذعان داشت: با پیگیری های بوجود آمده با اداره برق دزفول و همچنین شهرداری، درصدد مرتفع کردن این مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن هستیم.
وی در پایان از دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه آزاد دزفول و همچنین پزشکانی که در این درمانگاه مشارکت و سرمایه گذاری کرده اند تشکر و قدردانی کرد و خواستار رسیدگی و حمایت بیشتر مسئولین از این مرکز درمانی شد.

لازم به ذکر است، درمانگاه شبانه روزی آزادگان جنب دانشگاه آزاد اسلامی دزفول واقع شده است.

 

امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما