کدخبر : 5740
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
258 بازدید
فاقددیدگاه
چاپ

۶ همایش مدیریت مصرف برق در شهرستان دزفول برگزار شد+عکس

به همت مدیریت توزیع برق دزفول، ۶ همایش مدیریت مصرف برق در این شهرستان برگزار گردید

 

به گزارش پایگاه خبری نیکان نیوز، مدیر روابط عمومی توزیع برق دزفول در این خصوص گفت: این همایش ها از هفته دوم آبان ماه امسال با هدف ترویج فرهنگ مدیریت مصرف بهینه برق و آموزش راهکارهای آن در بین اقشار مختلف جامعه بالاخص بانوان برگزار شد که از این ۶ همایش ۴ همایش مختص بانوان شهری و روستایی( شهرک محجدبن جعفر ) ، حوزه علمیه خواهران آیت الله قاضی دزفولی و حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) بود و ۲ همایش دیگر ویژه فرهنگیان شهرستان برگزار گردید.
وی با بیان اینکه نقش بانوان در رعایت الگوی مصرف بهینه برق بسیار حائز اهمیت است، اذعان داشت:
بانوان با توجه به جایگاه خود در خانواده و جامعه می توانند تاثیر گذار و جریان ساز باشند و هچنین با رعایت الگوی صحیح مصرف در حفظ و استفاده از منابع و ثروت های ملی به توسعه اقتصادی کشور کمک شایانی نمایند.

وی افزود : این همایش ها با حضور ۴۰۰ نفر از اقشار مختلف بانوان اعم از روستایی، شهری و دانشگاهی و ۳۰۰ نفر از فرهنگیان مقاطع مختلف تحصیلی برگزار شد که در تمامی این مراسم ها اقدام به توزیع لامپ «ال ای دی » به جهت تشویق و ترویج استفاده از این نوع لامپ گردید .
وی در خصوص استفاده از لامپ های ال ای دی گفت : بازدهی، ضریب اطمینان، عمر مفید، عدم وجود پرتوهای فرابنش و مادون قرمز و نیاز به ولتاژ های بسیار پایین با نوردهی بسیار بالا و همچنین مقاوت آنها در برابر ضربه را از مزایای این نوع لامپ ها بوده و توصیه می شود خانواده های عزیز آن را جایگزین لامپ های کم مصرف نمایند .

قابل ذکر است، در این ۶ همایش مهندس محمداسماعیل صیاد زاده کارشناس مدیریت مصرف وزارت نیرو به ارائه راه کارهای مدیریت مصرف پرداخت .

 

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما