کدخبر : 5786
پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
228 بازدید
فاقددیدگاه
چاپ
شهردار دزفول:

پروژه تقاطع غیرهمسطح فتح المبین در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد/تشریح آخرین وضعیت اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح فتح المبین

شهردار دزفول صبح امروز با حضور در محل پروژه تقاطع غیر همسطح فتح المبین ضمن بازدید از روند اجرایی این پروژه در جریان آخرین پیشرفت های این طرح قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری نیکان نیوز، “محمدعلی دوایی فر” در حاشیه این بازدید در خصوص آخرین روند اجرایی این پروژه به خبرنگار ما گفت: به منظور تسریع و تسهیل در روند اجرایی این طرح، هر هفته در روز پنجشنبه جلسه ای با حضور پیمانکار، ناظران،رئیس کمیسیون عمران شورای شهر و برخی مسوولین شهرداری در محل این پروژه برگزار می شود که در این جلسات به بررسی اقدامات انجام شده و همچنین برنامه ریزی و تدوین برنامه هفته های آتی پرداخته می شود.

وی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه، اذعان داشت: خوشبختانه با برگزاری جلسات مستمر و برنامه ریزی های مدون صورت گرفته، پیش بینی می شود این پروژه در اوایل بهمن ماه تکمیل و در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

 

وی با بیان اینکه بعد از مدتی تعطیلی و وقفه های صورت گرفته در روند اجرایی این طرح، اکنون روند اجرایی پروژه رضایت بخش است، تصریح کرد: نگاه کارشناسانه به طرح های عمرانی همراه با دقت و ظرافت می تواند موجب اعتماد عمومی شهروندان به مجموعه شهرداری گردد.

امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما