کدخبر : 5812
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
391 بازدید
فاقددیدگاه
چاپ

توضیحات شهردار دزفول پیرامون انتصابات اخیر در شهرداری دزفول

شهردار دزفول پیرامون انتصابات اخیر در شهرداری دزفول توضیحاتی ارائه داد.

“محمدعلی دوایی فر” در گفت و گویی با نیکان نیوز، در پاسخ به شایعات به وجود آمده در خصوص استخدام و انتصاب برخی  بستگان نزدیک خود در شهرداری دزفول، گفت: با توجه به حجم گسترده استخدامی ها در گذشته، تاکنون هیچ نیروی جدیدی در این مجموعه استخدام نشده است.

 

وی در خصوص انتصاب برادرزاده خود “رسول دوایی فر” به عنوان «عضو هیئت مدیره سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری» بیان داشت: رسول دوایی فر نه استخدام شهرداری است و نه حقوقی از این مجموعه دریافت می کند؛ وی هم اکنون در سازمان نظام مهندسی کشاورزی دزفول مشغول بکار می باشد.

وی افزود: مطابق قانون، سازمان های وابسته به شهرداری دارای هئیت مدیره هستند که در این بین برخی  سمت ها مانند مدیر عامل و معاونت ها بصورت انتصابی عضو این هیئت مدیره هستند، لیکن با توجه به اینکه در اساسنامه سازمان یک کارشناس با انتخاب شهردار در  هیئت مدیره پیش بینی شده است لذا  با توجه به شناخت و اعتماد اینجانب از رسول دوایی فر و نظر به اینکه وی عضو دوره چهارم شورای شهر دزفول بوده و اکنون نیز عضو علی البدل شورای پنجم  می باشد و با توجه به مدرک تحصیلی ایشان که کارشناسی ارشد کشاورزی است و اطلاعات کافی در خصوص گردش کار در سازمان پارک ها و فضای سبز را دارست، به عنوان کارشناس در سازمان مربوطه همکاری می نماید.

دوایی فر در خصوص انتصاب دیگر برادرزاده خود به عنوان «مسئول پیگیری حوزه شهردار» نیز خاطرنشان کرد:  وی بیش از  ۹ سال است که به صورت نیرو انسانی در سازمان اتوبوسرانی شهرداری دزفول مشغول به کار و  در این مدت نیز تغییر وضعیت شغلی نداشته است. وی طی یک ابلاغیه به عنوان نماینده شهردار جهت پیگیری برخی از مسائل خدماتی شهرداری انتخاب شده است که ابلاغ صادره شرح وظایف نامبرده را مشخص می کند.

شهردار دزفول با ابراز خرسندی از  حساسیت مردم و رسانه ها نسبت به عملکرد شهرداری دزفول، اذعان داشت:این یک نقطه قوت برای شهرمان است که رسانه ها و  شهروندان دلسوزانه و به دور از حب و بغض، پیگیر عملکرد و اخبار این مجموعه هستند.

وی گفت: مردم در خصوص عملکرد مجموعه شهرداری بهترین قاضی هستند و از شهروندان فهیم تقاضامندم با  پیشنهاد ها و انتقاد های منصفانه مجموعه شهرداری را در جهت پیشبرد اهداف خود یاری رسانند.

 

امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما